Černé skládky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 13 Prosinec 2011 20:47

 

   Přestože v Kralupech funguje již řadu let Sběrný dvůr, který je otevřen 7 dní v týdnu a kde je možno po předložení občanského průkazu odložit prakticky jakýkoliv odpad, zůstává nám při toulkách po okolí Kralup často rozum stát. Pro některé "lidi" je totiž bohužel snažší zajet do lesa nebo do polí a tam rychle a tajně své nepotřebné věci ponechat. Něco takového je pro normálně uvažujícího člověka prostě nepochopitlené, protože chápe, že odpad do přírody NEPATŘÍ. Pro nás myslivce je pak opravdu deprimující, když nalezneme místa která jsme na jaře vyčistili a uklidili opět zaneřáděná a zavalená odpadky. 

 

 

Nový Dvůr small       Nový Dvůr II small       Nelahozeves I small       Nelahozeves II small       Nelahozeves III small

 

Komu není čistota a stav přírody v okolí Kralup lhostejný, může navštívit stránky projektu KRALUPY - ČISTÉ MĚSTO, kde se dozví mnohem více informací. Odkaz:  http://cistemesto.cz/ 

 

 

 

  

Aktualizováno Středa, 14 Prosinec 2011 21:45
 


Založeno na Joomla!. Designed by: joomla themes dedicated hosting Valid XHTML and CSS.